הוסף ציטוט
מי אנחנו

אז הכל התחיל בתיעוד… תיעוד של ציטוטי הבנות שלנו במחשב האישי. ואז העלינו אותם כפוסטים בפייסבוק האישי שלנו (שרית ואסף כץ*) בפייסבוק, ככה גילינו שהציטוטים של הקטנטנות (שני, רוני ומאיה) משעשעים/מפתיעים/מרגשים גם אחרים. ואז החלטנו לשתף את העולם בציטוטי הבנות שלנו, ופתחנו דף פייסבוק – חשבנו שאם אנחנו מוצאים בזה עניין, אולי זה יעניין גם אחרים. לא יכולנו לדמיין שכל-כך הרבה אנשים יתחברו ויפרגנו לציטוטים של הבנות שלנו ובטח לא שיערנו שיש כלכך הרבה אנשים ישמחו לתעד ולשתף את ציטוטי הילדים שלהם. בשלוש השנים שהדף קיים למדנו המווון: למדנו כמובן הרבה מאד מהחוכמות של הילדים, גילינו שיש הרבה מאד אנשים שאוהבים לפרגן לאחרים (וגם לנו), ושמחנו לגלות שדף הפייסבוק שפתחנו פשוט עושה טוב להרבה הרבה אנשים.
את האתר הזה הקמנו כדי לאפשר לכולם לתעד ולשתף את החברים ובני המשפחה בציטוטים ולא פחות חשוב, לשמור על הציטוטים במקום אחד, במחברת אישית. לא רחוק היום שבו הקטנטנים יגדלו, ילמדו לקרוא ותוכלו להיזכר יחד באותם רגעים שנשמרו.
* שרית היא מאיירת מעצבת גרפית וצלמת ילדים ומשפחות, היא  גם עיצבה את אתר האינטרנט הזה ומאיירת את כל הציטוטים, מאז ועד עצם היום הזה…
אסף הוא סמנכ”ל קריאייטיב במשרד פרסום, מרצה ותסריטאי. הוא כתב בעבר לתכניות הטלוויזיה ארץ נהדרת ומועדון לילה ובהווה הוא אחד היוצרים של התכנית “אלישע” (ערוץ הילדים).
ויש לנו גם הרצאות שבנינו במיוחד לארגונים וגם לכנסים.
תראו, יש פה כפתור למטה!

ליצירת קשר להרצאות שלנו